4 Mart 2018 Pazar

Revox at kuyrugu sivi sac kremi

4 Mart 2018 Pazar


Merhabalar,

Bugün sizlere uzun zaman önce bitirdiğim bir sac spreyinden bahsetmek istiyorum.
 Revox markasina ait at kuyruğu sıvı sac kremini her kozmetik mağazasında bulabilirsiniz. Fiyatı 15 lira civarında.

Revox at kuyruğu sivi sac kremi200 ml lik bir ürün ve oldukça bereketli, çok uzun zamanda bitti.

Internet sitelerinde yazan aciklamayi sizinle paylaşıyorum ;

İçeriğindeki  kuş tüyünden elde edilen keratin ,at kuyruğu bitki özü ve diğer bitkisel ajanlarla  saç telinin yapısında zarar gören bölümleri etkin bir şekilde  besler ,nemlendirir ve daha kolay taranarak şekil almasına yardımcı olur,saçlara kuştüyü hafifliği verir.Islak veya kuru saça uygulanabilir. Durulama gerektirmez.
 
At Kuyruğu bitkisi ve içeriğinde bulunan diğer eşsiz bitkiler kullanılarak üretilmiş olan Revox At Kuyruğu Bitkisi Sıvı Saç Kremi zengin içeriği ile saç kayıplarının önlenmesine ve beslenerek güçlenmesine yardımcı olacaktır.
 
Revox At Kuyruğu Bitkisi Sıvı Saç Kremi ile saç uçlarınızdaki kırılmalar ve çatallaşmalar en aza inecektir.
 
Bu ürünü ister saçlarınız yıkamadan önce ister saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli, isterseniz de kuru iken rahatlıkla kullanabileceksiniz.
 
Böylece her üç kullanım şeklinde bile Revox At Kuyruğu Bitkisi Sıvı Saç Kremi saçlarınıza esneklik, güç, tarama kolaylığı vererek extra bakım sağlayacaktır.


Ben hep dus sonrası islak-nemli saca uyguladim. Kuru saca uyguladigim da oldu fakat çok çabuk yağlanan saçlarım oldugundan -hergun yıkarım saclarımı maalesef- pek tercih etmedim. Ama sacimi normalden agirlastirmadi diyebilirim. Hiç dus öncesi maske gibi uyguladigim olmadi. 

En fazla 4-5 defa spreyledim ve yeterli geldi. Cogunlukla 2-3 defa püskürttüm diyebilirim. Fazlasi agirlastirabilir, dikkat edin derim. Özellikle benim gibi hızlı yağlanan sacınız varsa.

En sevdiğim gözle görülür özelliği, saçıma fön çekmişim gibi kabaran, tel tel olan yerleri yatistirip dümdüz yapması oldu. Bu da sacimi besleyip nemlendirdigini gösteriyor. Ayni zamanda çok güzel kokuyor ama tüm gün kalici olmadı benim sacimda. Hafif bir parlaklık veriyor. Sac kremi kullanmadigim zamanlarda saclarımı kolayca taramama sagladigini da söyleyebilirim. 

Severek ve uzun süre kullandigim bir ürün oldu. Tekrar alınabilecek ürünlerden biri benim icin.

Okudugunuz icin teşekkürler,
ZeY
"Revox at kuyrugu sivi sac kremi" için 2 yorum:

  1. Benim çok severek kullandığım bir ürün gerçekten kokusu, yapısı çok güzel:)

    YanıtlaSil
  2. Bu sprey tam saçıma uygunmuş. Ben de elektriklenmeyi alan ama ağırlaştırmayan saç ürünlerini seviyorum.

    YanıtlaSil